• Obecnie brak na stanie

WINMAU tarcza sizalowa do darta BLADE 5

269,00 zł
Brutto

WINMAU tarcza sizalowa do darta BLADE 5 

Ilość

Obecnie brak na stanie
Opis
Tarcza do darta Blade 5 przesuwa granice technologii ustanawiając nowy limit.
Nowa siatka (pająk) zastosowana w tarczy Blade 5 zwiększa pola punktowe odpowiednio o 9mm² dla pól podwójnych i 6mm² dla potrójnych wraz z redukcja powierzchni siatki o 14%, co umożliwia wyższe punktowanie, łatwiejsze grupowanie i zmniejszone ryzyko odbicia.
Największą różnicę zobaczymy w drutach oddzielających poszczególne pola pojedyńcze od podwójnych i potrójnych - są one cieńsze aż o 20%.
Drut oddzielajacy poszczególne pola liczbowe (tzw. drut promienisty, odchodzący od środka tarczy) zminiejszył się natomiast o 10%.

Profil siatki został zmieniony - zamiast 90° mamy 60°, dodatkowo zwiększona została o ponad 20% wytrzymałość siatki gwarantując, że rzutka zsunie się po niej prosto w pole punktowe.
Dodatkowo pole środkowe (bullseye) i pole dookoła wyposażono w ring wzmocniony włóknem węglowym (karbonem) dla mocniejszej powierzchni pozwalającej rzutkom jeszcze łatwiej trafić w odpowiednie miejsce.

Tarcza Blade 5 została wyposażona w system Rota-Lock, trzy punktowy system montażu i poziomowania, zabezpieczający tarczę w miejscu przy jednoczesnym łatwym obracaniu.


Charakterystyka:
- Tarcza wykonana według oficjalnej specyfikacji turniejowej;
- W zestawie mocowanie oraz instrukcja;
- Średnica 450mm, grubość 38mm
TD005