Stół Bilardowy Future S7

46 900,00 zł
Brutto do 3 dni roboczych

Stół bilardowy z futurystycznym wyglądem, w pełni profesjonalny, obudowa wykonana w technologii 3D, w zestawie z blatem biesiadnym

Rozmiar
Blat biesiadny
Ilość Dostępny w magazynie


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/daacvzvixd/domains/e-bilard.pl/public_html/modules/blockreassurance/classes/ReassuranceActivity.php on line 188
 

Stół Bilardowy S7 - NOWOCZESNOŚĆ W PIĘKNYM WYDANIU

Stół S7, stworzony jest na bazie zunifikowanej konsoli centralnej, na wzór modelu DECOTECH, następnie pokryty obudową, wykonaną z TERMOPLASU, podobną do tej, używanej przy produkcji samochodów osobowych. Unikalny kształt i wizualna lekkość sprawiają, że ten stół jest wyjątkowy na rynku stołów bilardowych. Na płycie kamiennej, wykonanej z bardzo mocnego kamienia (Łupek Włoski), nałożone jest najwyższej jakości Sukno Bilardowe - SIMONIS 860. Używane jest ono w najbardziej prestiżowych turniejach bilardowych.

Stół Bilardowy Design S7

Stól S7 stał się prekursorem kolejnych projektów, takich jak stoły S5, S6 itd, a linia produkcyjna i wraz z nią tworzone nowe wzory, ciągle się rozwijają.

Wszystkie elementy stołu S7 pokryte są bardzo trwałym lakierem samochodowym.

Kolejnym atutem tego stołu jest możliwość wybrania kolorów wszystkich 3 elementów stołu:

 • band
 • części metalowych
 • korpusu 3D
 • ewentualnego nakrycia stołu

Taki dobór kolorystyczny daje ogromne możliwości stworzenia stołu, który doskonale skomponuje się z kolorystyką wnętrza, ale też może stanowić dla niej pewien kontrast.

Dostępne są wszystkie kolory z palety RAL.

 Stół S7, oprócz swojego piękna, jest również w pełni profesjonalnym stołem do gry w Bilard.

Masywne i ciężkie bandy o wyjątkowym kształcie zapewniają doskonałe odbicie bil. Ich wierzchnia część jest wykonana z bardzo twardego materiału (15mm HPL compact), pozostałe elementy z litego drewna brzozowego.

W tym modelu zastosowano miękkie wkładki kieszonkowe z PVC, które zapewniają świetną i przede wszystkich cichą adaptację bili w łuzie. Głębokość kieszenie środkowych jest taka sama jak narożnych, co powoduje rozłożenie, jak w profesjonalnych stołach sportowych. Elastyczne siatki, które wygłuszają uderzenie bili są ukryte pod wykończeniem z miedzi.

Stół Bilardowy S7 z blatem nakrywającym

Stół S7, można wyposażyć w blat nakrywający, dzielony na dwie części, dzięki któremu, po udanej partii w Pool Bilard, możesz się rozkoszować swoimi ulubionymi potrawami w gronie kilku znajomych (spokojnie się zmieszczą).

Są 3 rodzaje blatów nakrywających, do wyboru.

 • malowany o grubości 10mm
 • z hartowanego szkła, przeźroczysty
 • z hartowanego szkła, matowy
 • z hartowanego szkła, z kolorowym dekorem

Szkło jest hartowane specjalną metodą, aby wytrzymać często zdarzające się uderzenia o stół, oraz aby ograniczyć powstawanie rys na powierzchni blatu.

Wszystkie z blatów w pełni komponują się z geometrycznym kształtem stołu.

Dodatkowo, na zamówienie dostępny jest specjalny, mobilny stojak na obie części pokrywy.

Sukno Simonis 860

Sukno użyte w tym stole to Simonis 860. Jest to materiał, na którym odbywa się 90% turniejów bilardowych na całym świecie. Kolor sukna do wyboru z powyższej palety.

ZAMÓWIENIE STOŁU:

Czas produkcji stołu to okres ok. 90-100 dni od momentu złożenia zamówienia, wiele modeli stołów mamy dostępne od ręki. Ich wykaz możesz zobaczyć >>>TUTAJ<<<

Do wyboru są 3 formy odbioru lub dostawy stołu:

 • Odbiór osobisty (bezpłatny)
 • Dostawa (500zł netto na terenie PL)
 • Dostawa z montażem (1500zł netto na terenie PL)

Koszt dostawy do pozostałych krajów wyceniamy indywidualnie.

Przed złożeniem zamówienia, zastanów się nad jego kolorami, zarówno elementów samego stołu, jak i sukna bilardowego.

Złóż zamówienie pośrednictwem e-mail lub telefonu

W wiadomości e-mail, wskaż wszystkie wybrane elementy stołu i dodatkowego wyposażenia, oraz ich kolory, a także formę płatności i wybraną formę dostawy.

W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas wycenę w postaci faktury proforma na całą kwotę zamówienia, lub 30% zaliczkę (w zależności od wybranej formy płatności)

Opłać kwotę z faktury na podany numer konta.

Po zaksięgowaniu środków na koncie, stół jest zamawiany do produkcji.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 516 353 576 lub e-mail sklep@e-Bilard.pl (Pn-Pt 10:00-17:00)

BJS7

Opis

Waga stołu
450kg
Wymiary
129x228 cm
Możliwe funkcje stołu
Stół bilardowy z funkcją stołu jadalnianego
Możliwe kolory
Paleta kolorów RAL
Sugerowane wymiary pomieszczenia
390x490 cm
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password