Piłkarzyki

Piłkarzyki
Piłkarzyki Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularnym sportem. Powstające wciąż boiska sprawiają, że wiele osób zaczyna aktywnie grać w piłkę ze znajomymi, ale nie każdy ma dość sił, zdrowia czy możliwości, aby tak spędzać wolny czas. Wymyślono jednak sposób, by każdy mógł poczuć się jak prawdziwy król strzelców - bez...

Piłkarzyki

Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularnym sportem. Powstające wciąż boiska sprawiają, że wiele osób zaczyna aktywnie grać w piłkę ze znajomymi, ale nie każdy ma dość sił, zdrowia czy możliwości, aby tak spędzać wolny czas. Wymyślono jednak sposób, by każdy mógł poczuć się jak prawdziwy król strzelców - bez wychodzenia z domu. Stół do piłkarzyków był kiedyś marzeniem każdego chłopaka i mężczyzny, ale wraz z rozwojem gier komputerowych tradycyjne, „analogowe" piłkarzyki stołowe zniknęły nieco w cieniu. Szybko okazało się jednak, że żaden komputer nie jest w stanie oddać klimatu gry przy prawdziwym stole i towarzyszącym temu emocji. Renesans klasycznych, stołowych gier sprawia, że coraz więcej osób decyduje się, aby kupić taką grę i oddać się pasjonującej rozrywce w gronie rodziny i przyjaciół - bez potu i ryzyka poważnej kontuzji.

Stół do piłkarzyków w domu

Dawniej piłkarzyki znaleźć można było tylko na dobrze wyposażonych świetlicach, w pensjonatach i lunaparkach. Dzisiaj każdy może stać się posiadaczem takiej gry. Czy jednak warto? Stół do piłkarzyków nie jest mały, ale zdecydowanie jest jednym z najbardziej wciągających sposobów na zapewnienie sobie doskonałej rozrywki. Zarezerwowanie odrobiny miejsca na stół nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać - przeznaczyć można na to kawałek przestrzeni w salonie, w garażu lub na poddaszu. Posiadacze mniejszych metraży również mogą aktywnie bawić się przy grze w piłkarzyki stołowe, gdyż dostępne są również lekkie, kompaktowe modele do ustawiania na blacie. Taki zestaw można po użyciu łatwo schować, nie zabierając członkom rodziny cennej przestrzeni użytkowej.

Dlaczego warto grać w piłkarzyki stołowe?

Gra przy stole nie jest tym samym, co gra na prawdziwym boisku, ale również angażuje mięśnie i sprawia, że zażywamy ruchu. Nie jest to ćwiczenie bardzo intensywne, co również może być zaletą - to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu przez osoby o niskiej kondycji lub seniorów, którzy mogą rywalizować w takiej grze z młodszymi i sprawniejszymi od siebie. Przede wszystkim to jednak doskonałe ćwiczenie refleksu i zdolności manualnych. Operowanie uchwytami sterującymi postaciami piłkarzy wymaga wytrenowania dobrego czasu reakcji i koordynacji oko-ręka. To również świetny gadżet na spotkaniach i imprezach - stół do piłkarzyków ma swój unikalny klimat i dzięki konstrukcji, umożliwia obserwowanie zmagań grających z każdej strony. Grać można parami lub czwórkami, co sprawia, że gra angażuje wielu uczestników spotkania. Osoby, które w danej chwili nie mogą grać, są jednak w stanie obserwować całą rozgrywkę znacznie wygodniej, niż gdyby toczyła się na ekranie komputera - sprawia to, że przy niedużej planszy rodzi się prawdziwie stadionowa atmosfera, pełna dopingu, żartów i przyjacielskich docinków zaproszonych gości. Stół do piłkarzyków to obowiązkowe wyposażenie każdego „męskiego pokoju" oraz domu prawdziwego kibica i miłośnika tej szlachetnej dyscypliny sportowej.


Aktywne filtry

Filtruj według

Dostawcy