Cymbergaj

Cymbergaj
Cymbergaj Cymbergaj to aktywna rozrywka, która da wiele radości Tobie i Twoim dzieciom. Jesteśmy pewni, że nasze stoły typu air hockey nigdy nie pozwolą Wam się nudzić. Gra w cymbergaja to idealny pomysł na deszczową pogodę. Pomoże skutecznie odciągnąć dzieci i młodzież od telewizorów oraz uatrakcyjni spotkania z rodziną i znajomymi....

Cymbergaj

Cymbergaj to aktywna rozrywka, która da wiele radości Tobie i Twoim dzieciom. Jesteśmy pewni, że nasze stoły typu air hockey nigdy nie pozwolą Wam się nudzić. Gra w cymbergaja to idealny pomysł na deszczową pogodę. Pomoże skutecznie odciągnąć dzieci i młodzież od telewizorów oraz uatrakcyjni spotkania z rodziną i znajomymi. Sprawdź ofertę stołów do cymbergaja w Hop-Sport i wybierz model odpowiedni dla siebie i Twojej rodziny!

Nasze stoły do cymbergaja wyróżniają się precyzją wykonania z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości oraz przystępną ceną. Stabilność konstrukcji zapewniona jest dzięki nóżkom z prostym w obsłudze systemem regulacji, który pomoże Ci dopasować stół do wzrostu graczy oraz wypoziomować go względem podłoża.

Atutem naszych stołów są funkcjonalne dodatki, znacznie podnoszące komfort gry, jak np. elektroniczny licznik czy system AirFlow. Dzięki elektronicznemu licznikowi, ilość punktów zliczana jest automatycznie, nie musisz pamiętać o ich każdorazowym, ręcznym zaznaczaniu. Natomiast innowacyjny system AirFlow sprawia, że gra jest jeszcze bardziej dynamiczna i emocjonująca – wszystko to dzięki dmuchawie zasilanej prądem, zamontowanej pod spodem stołu, która emituje powietrze poprzez małe otwory w powierzchni blatu. Odpowiednia cyrkulacja powietrza podczas gry sprawia, że gracze mają wrażenie jakby krążki wręcz fruwały nad powierzchnią stołu. To zaś wymaga od nich jeszcze większej koncentracji i lepszego refleksu.

Dodatkowo, kupując stół air hockey, otrzymujesz w zestawie krążki i odbijaki niezbędne do gry. Dzięki temu, po otrzymaniu stołu, wystarczy go zmontować i zacząć rozgrywki.

Jesteś gotowy na prawdziwe sportowe wyzwanie? Sprawdź cymbergaje z e-Bilard.pl do użytku domowego! Spraw radość swoim najbliższym i zafunduj im niezapomniane emocje! 


Aktywne filtry

Filtruj według

Dostawcy